Hazamentem a “PIC”-ből online tanfolyam 2021

Időpont változás! Tájékoztatjuk Önöket, hogy a tanfolyam 2021. április 10-én kerül megrendezésre

Tisztelt Hölgyem/Uram!
Kedves Kolléganők és Kollégák!

Szeretettel várjuk Önöket a „Hazamentem a PIC-ből” soron következő XIII. rendezvényére.

Ki gondolta volna a „XII. Hazamentem a PIC-ből” -ről, hogy a 2020 év egyik utolsó, személyes részvétellel megrendezett hazai gyermekgyógyászati, neonatológiai tudományos rendezvénye? A rendkívüli kihívásokkal teli 2020-as év azonban lassan elmúlik és bizakodva tekintünk a 2021-es évre. Sajnos személyes találkozóra a következő rendezvényünkön valószínűleg még nem lesz lehetőségünk, de reméljük, hogy közös erőfeszítéseinknek hála, sikerül a COVID19 járványt visszaszorítani és 2022-ben személyesen is találkozni.

Alkalmazkodva a kihívásokhoz, a XIII. Hazamentem a PIC-ből rendezvényünket online formában fogjuk megtartani. Ragaszkodva az elmúlt években magasra tett szakmai színvonalhoz idén is szeretnénk a legfrissebb tapasztalatokat, az új tudományos eredményeket és információkat Önökkel megosztani.

Ízelítő az előadások témáiból:

 A neonatológiai alapkutatások elmúlt év eredményei, sikerei

 Újdonságok a klinika neonatológiában

 Változások a hazai demográfiai mutatókban.

 A koraszülés és a COVID19 járvány kapcsolata

 Korai hazaadás tapasztalatai a COVID19 járvány idején

 Anyatejes táplálás COVID19 járvány idején

 Szülők a Koraszülött Osztályon

 COVID19 hatása a gyermekháziorvosi ellátásra

Rendezvényünk nem csak olyan orvos és szakdolgozó kollégák számára ajánljuk szeretettel, aki munkája során találkoznak korábban PIC osztályon kezelt gyermekekkel, hanem minden neonatológia iránt érdeklődőnek.

Várunk mindenkit szeretettel:

Prof. Dr. Machay Tamás egyetemi tanár
Semmelweis Egyetem
I.Gyermekgyógyászati Klinika

Dr. Kocsis István egyetemi docens
Semmelweis Egyetem
Róbert Károly Magánkórház

Meghívó

Program

Jelentkezési lap