MAE Nógrád Megyei Szervezete

 

Megyei Szakdolgozói Konferencia, Pásztó

2011. május 19-én, Pásztón a Margit Kórházban került megrendezésre a Nógrád Megyei Szakdolgozói Konferencia melynek címe: “Az ápolók helye és szerepe a megváltozott egészségügyben”.
A rendezvény sikeresen zajlott le, közel 100 fő résztvevővel. A tudományos előadások mind szakmai, mind formai téren kimagaslóak voltak. A szakdolgozók maximálisan felkészültek az előadásokkal. A Magyar Ápolási Egyesület Nógrád Megyei Szervezetének vezetősége a megyében 3 főt elismerő oklevélben részesített. Kimagasló szakmai tudásukat, valamint az Egyesületben végzett munkájukat köszöntük meg az Ápolónők Nemzetközi Napján.
A Dr. Kenessey Albert Kórház- Rendelőintézet dolgozói kapták a kitüntetést: Kalcsó Péterné főnővér, a fertőző osztályon, Nagy Zoltánné klinikai szakápoló a fül- orr- gége szakrendelésen, Telek Zoltánné klinikai szakápoló a gyerekosztályon.
Gratulálunk nekik, valamint további munkájukhoz jó kívánságainkat fejezzük ki.

Horváthné Király Valéria
megyei vezető

Csatolmány:

FELHÍVÁS 2011. (1)

Jelentkezésilap szakdolgkonf2011

Meghívó, program 2011